Tasarruf İçin Kadıköy Perde

Tasarruf İçin Kadıköy Perde

Tasarruf İçin Kadıköy Perde

İnsanlar dünyada sınırlı kaynaklara sahiptir. İnsanların en çok ihtiyaç duyduğu enerji kaynakları ise günden güne azalmaktadır. Bu yüzden yenilenebilir ve temiz enerji kaynaklarına olan ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Yenilenebilir ve temiz olan enerji kaynakları arasında en çok kullanılanı ise güneştir. Modern hayatlarımızdaki yaşam alanlarımız için temiz enerji kaynağını güneşten temin edebiliriz. Sade ve işlevsel dekorasyonlarda bulunan yerler için perdeler, yaşadığımız yerlerin mahremiyet sağlayıcıları olmak dışında güneş ışığının enerjisinden faydalanmamıza da olanak sağlamaktadır. Perdeler sayesinde ısı ve ışık tasarrufu yapılabilmektedir. Perdelerin bizleri soğuk ve sıcaktan koruma görevi dışında estetik olarak da eve uygun olma gibi bir misyonu da vardır. Tüm bu nedenler ışığında yararlı olabilen en iyi perdeler hiç şüphesiz ki Kadıköy perdelerdir. Tek bir mekanizma ile hem tül hem de güneşlik görevi gören bu perdeler oldukça kullanışlıdır. İnce ve dolgulu dokumanın çizgiler halinde sıralanması ile bu adı almıştır. Bir tarafı sabit ve bir tarafı hareketli olan bu perdeler çift kumaşın mekanizma üzerinde hareket etmesi ve aç kapa mantığı ile çalışmaktadır.

            Kadıköy Çeşitliliği

            Perdeler görüntü ve tarz olarak birçok konuda çeşitlilik sahibidir. Bu çeşitliliklerden Kadıköy perde çeşitleri de nasibini almıştır. Kullanılabilecek birbirinden güzel fonlarla evlere ve diğer mekanlara çok güzel görünümler kazandırılabilir. Fonlar sayesinde bulunan ortama gayet şık ve zarif bir hava katılması sağlanabilir. Bunun dışında perdelere elektronik destek de sağlanabilir. Uzaktan kumandalı olabilen bu perdeler istenilen seviyeye rahatlıkla getirilebilir. Birbirinden farklı ve güzel renk seçenekleri ile de bulunan yerlere en güzel seçimler yapılır. Perdelerde yapılan değişikliklerle evlerin görünümü bir anda değişebilmektedir.

            Basit Kurulum, Uygun Fiyat ve kolay Yıkama

            Bu perdeler de stor perdeler gibi evlerde bulunan kornişlerin üzerine perde uzunluğuna göre değişebilecek 3 veya aparatın vidalanması ile kolaylıkla montajı yapılabilen perdelerdir. Kurulum işlemleri basit ve kolay olduğu için herhangi bir ustaya da gerek kalmamaktadır. Perdeler kullanım alanına göre çabuk kirlenebilir ya da daha uzun zamanda kirlenebilmektedir. Ortalama olarak 6 ayda bir ya da yılda bir yıkanması gereken bu perdelerin mekanizmalarından ayrılmaması gerekmektedir. Perdenin alt kısımları çıtalara bağlı olduğu için mekanizmadan ayrı sökülüp yıkanması düşünülemez. Yıkanan perdeler kolaylıkla yeniden montaj edilebilir.     Modele göre, kumaşa göre ve elektronik desteğe göre farklılık gösterebilen Kadıköy perde fiyatları ortalama olarak metrekare başına 30 Türk lirası gibi bir ücrete alıcılar bulabilmektedir.

Date 26 Kasım 2020
Categories kadiköy perdeci