Şimdi Kadıköy Perde Moda

Şimdi Kadıköy Perde Moda

Şimdi Kadıköy Perde Moda

Evinizin şıklığı ve güzelliği dışarıdan da belli eden perdelerinizdir. İnsanlar her zaman etrafını izleyip incelemek isterler ve perdeleriniz ile de evinizin nasıl bir dizaynın da olacağını da anlayacaklardır. Eski tarz evlerde daha çok klasik beyaz perde takılırken artık yeni evlerde ve evlerini yenileyenlerde pencereleri Kadıköy perdeler kapatmaktadır. Kadıköy perde transparan, istenilen renk, transparan şeklinde birbirini devam eden tarzda olduğu için Kadıköy olarak tanımlanan bir perde çeşididir. Oldukça hoş bir tasarımı olan bu perdelerin şık duruşu ve kolay kullanımı da tercih edilmesini artıran niteliktedir.

Hakkında bilinmesi gerekenler

            Yapılırken polyester kullanımı ile dayanıklı ve yapımında da böyle olmasının yararı görülmektedir. Teknoloji yardımı ile polyesterin eritme teknolojisi kullanılması ile kenarlarından sökülme ve atma yapma imkanı ortadan kaldırılmıştır. Kullanış açısından bakılınca da 2 yaşında olan çocuklar dahi kullanabileceği bir sistemi olan, sağa ya da sola hangi yön daha rahat geliyor ise takılma imkanı ile plastik ya da metal zincir yardımı ile açılması ve kapanması sağlanmaktadır.

            Bir başka avantajı nem tutmaması ile sağlığınızı da zamanla tehdit edecek bir durum olmaması yanında birde akrilik ve su geçirmeyen bir yapıda üretilen Kadıköy perdeler tüm bu özellikleri ile dışarıdan içeriyi, içeriden de dışarıyı göstermediği gibi odayı da karartmadan kolaylıkla kullanabilmek mümkündür.

Çeşitleri ve boyutları

            İnsanlara tek bir model elbette sunulmaz çünkü her kişinin zevki ve evinin yapısına uyup uymayacağı bilinmemektedir. Daha göze çarpan ve ilgi çekici olunması istendiğinde simli ya da kenarları sim çizgili modeli tercih edilmektedir. Blackout modelleri ile ortamı daha da karartmak isteyenler için sunulmuştur. En çok ilgi görenlerden jakar-brode ve baskılı modeller ile desenler sürekli devam eden şekilde tüm perdede yer almaktadır. Şık ve sade evleri olanlar için ise klasik ve pliseli tarzda Kadıköy perde önerilmektedir. Çizgili Kadıköy perde çeşitleri arasında en az tercih edilen olsa dahi satışı olmaktadır. Birde çocuk odaları için hem erkek hem kız çocukları için eğlenceli, sevdikleri çizgi kahramanlarının baskıları ile beraber hazırlanmış Kadıköy perdeler de bulunmaktadır.

            Boyutları genel olarak belirli kalıplardaki pencere boylarına göre üretilir. Hatta en kısmı az daha uzun yapılır ki güneşin gelişi tamamen kapatılsın diyedir. Sayışlarda pencerenize göre istediğiniz en ve boyutlarda ve metre kare cinsinden satışta olan Kadıköy perde fiyatları metre karesi arttıkça maliyeti de doğru orantılı olarak artış göstermektedir.

Date 16 Kasım 2020
Categories kadıköy perde