Dekorasyon İçin Kadıköy Perde

Dekorasyon İçin Kadıköy Perde

Dekorasyon İçin Kadıköy Perde

Dünyada kelimesinin kaynaklara sahibizdir. İnsanoğlu en çok enerji kaynaklarına ihtiyaç duymaktadır. Ancak enerji kaynakları maalesef ki yeterli kaynak değildir. Bu yüzden Doğal ve temiz enerji kaynağı arayışı hızla büyümektedir. Güneş, en temiz ve en doğal enerji kaynakları arasında yer almaktadır. Bu yüzden güneşten faydalanmak insan için büyük bir önem taşır.

            Modern hayatımızda yaşam alanlarımız için temiz ve doğal enerjimızı güneşten karşılayabiliriz. Perdeler sadece kişisel mahremiyetlerimizi sağlamada yardımcı olmazlar. Bunun yanında güneş enerjisinden de faydalanmamızda yardımcı olurlar. Bu satın alma sahibimiz ısı ve enerji tasarrufu yapmamıza da sağlayabilirler. Bu yüzden perdelere sadece estetik kaygısı ile bakılmamalıdır. Bu tarz doğru giderebilmek için uygun perdelerden biri Kadıköy perde lerdir. Tek bir mekanizma ile hem tül hem de güneşlik olarak kullanılabilen bu perdeler, ince ve dolgulu dokumanın çizgi halinde sıralanması ile bu adı almıştır. Bir tarafı sabit bir tarafı hareketli olan çift kat kumaşın mekanizma üzerinde hareket etmek ile çalışır. Bu perdelerde aç kapa mantığı vardır.

            Montaj, Yıkanma Ve Fiyat Durumu Nedir?

            Bu perdeler de stor perdeler gibi evlerimizde bulanan kornişlerin üzerine uzunluğuna bağlı olarak değişen aparatların vidalanması ile yapım perdelerdir. Kolayca basit olduğu için bir ustaya ihtiyaç duyulmamaktadır.

            Perdeler alanlarına göre farklı yıkama zamanlarına tabi tutulabilir. Kimi zaman 3 ay kimi zaman 6 ay kimi zaman ise bir kez yıkanan perdelerin mekanizmaları ile birlikte alınması gerekmektedir. Perdenin alt kısmı çıtalara bağlı olduğu için mekanizmadan onu ayırmak düşünülmemelidir. Çıtaları ile birlikte sökülen perdeler işlemi sonrasında aynı uygulama yapılabilir. Yıkama işlemi için birçok profesyonel firma da hizmet vermektedir.

            Modellere, elektronik desteğe ve kumaşlara göre Kadıköy perde fiyatları çeşitlilik gösterebilir. Metrekaresinin yaklaşık olarak 30 Türk lirası olduğu bilinmektedir.

            Perdenin Çeşitlilikleri

            Perdelerin görüntü ve tarz olarak çeşitli çeşidinin olması ile insanlar geniş bir seçim yelpazesine sahiptir. Bu çeşitliliklerden Kadıköy perde çeşitleri de nasibini yerini almıştır. Birbirinden farklı renk çeşitleri ve birçok fon seçimi ile bağlantıunuz ortamlara farklı havalar katabilirsiniz. Dışarıda perdelerin uzaktan kumandalı olan çeşidi de bulunmaktadır. Bu sayede perdeleri istediğimiz kıvamlarda ayarlayabiliriz. Perdelerde farklı fon çeşitlikleri sayesinde zarif dokunuşlar yapabiliriz. Doğal ışık kaynağımız olan güneşi bu perdelerle iç dekorasyonlarda görmek de harika olacaktır.

Date 01 Kasım 2020
Categories kadıköy perde, kadiköy perdeci